ثبت نام اینترنتی   |   کلاسهای آنلاین

 

 

آموزشگاه زبان قشم  در سال 1388 با دریافت مجوز فعالیت از اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل و با هدف آماده‌سازی متقاضیان برای آزمون آیلتس با یک شعبه در شهر اردبیل بنیانگذاری و سپس آغاز به کار کرد. این مؤسسه اکنون با دو شعبه از پیشگامان قدرتمند آموزش زبان انگلیسی در استان اردبیل است. آموزشگاه زبان قشم با اقتدا برمدیریت اصولی و  آموزش صحیح (مکالمه محور)، محکم بر اصل رضایت مشتری پافشاری می‌کند و باتجربه‌ی تیم اداری و آموزشی خود، در مسیر ارائه خدمات آموزشی درجه یک به مردم مهمان نواز اردبیل روبه‌جلو در حال پیشرفت است.

 

اساتید آموزشگاه زبان قشم

 

اساتيد آموزشگاه زبان قشم همه از اساتيد با تجربه و تحصيل كرده ميباشند كه دوره هاي مختلف را گذرانده و با دانش زباني و مهارتهاي فني بالا در تدريس زبان به تيم آموزشي آقاي حسن پور پيوسته اند .آموزشگاه زبان قشم همواره در تلاش است تا آموزش‌های بدو تصدی و حین خدمت اساتید مؤسسه را با آخرین کتب و مقاله‌ها و پژوهش‌های انجام‌شده در دانشگاه‌های بنام دنیا همگام و هماهنگ نگه دارد تا اساتید در کلاس‌ها به‌صورت یکدست طبق یک رویکرد جهانی به زبان‌آموزان عزیز آموزش دهند. این اساتید آب‌دیده به‌صورت ترمی  مورد ارزیابی‌های کیفی قرار می‌گیرند و هرگونه عدم‌انطباق با اصول تدریس جهانی با اقدام‌های اصلاحی تصحیح می‌شود تا کیفیت آموزش تضمین گردد.

 

همکاران اداری آموزشگاه زبان قشم

اعضای تیم اداری آموزشگاه زبان قشم مسئولیت سازماندهی و مدیریت زبان‌آموزان را بر عهده دارند و برای انجام مؤثر این مأموریت خطیر، سالیانه تحت آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای حین خدمت قرار می‌گیرند. اعضای این تیم در ساعات صبح و عصر در مؤسسه در حال کمک به زبان‌آموزان و ورودی‌های جدید هستند. برای تضمین کیفیت خدمات ارائه‌شده، اعضای این تیم به‌صورت مستمر مورد ارزیابی قرار می‌گیرند